One Fitness Z 5213

• , zakoupeno v Sport by Step

fuj nikdy více

• , zakoupeno v DoMish sport

• Dobrá cena
    • Dílenské zpracování je mimořádně odfláknuté. Osičky na pojezd sedačky vymýšlel nějaký diletant. Mezikusy zabraňující pohybu koleček po ose jsou udělány z nějaké umělé hmoty. Po pár šoupnutí se to celé rozpadne. Nereklamoval jsem, protože by to bylo to samé, tak jsem je vytvořil z kovové trubky a zatím to drží. Přidal jsem ještě podložky, aby se kolečka nepoškozvala, což se děje ve chvíli, kdy to smontujete, jak se má. Kolečka jsou hodně měkká. Sedačku jsem musel vyztužit, protože ten milimetrový plíšek se prostě zkroutil.Mám 90kg, tak si nedokážu představit, když si na to sedne 100kg chlap. Kdo počítá s tím, že to jen sestaví a bude to fungovat se škaredě plete.

Produkt je vhodný pro domácího kutila, nikoli pro někoho, kdo počítá s tím, že to bude hned fungovat. S přiloženým nářadím to budete montovat dva dny, použil jsem klasické dílenské a když nepočítám dobu při tvorbě aretací a dovařování sedla, tak je to za chvilku smontované.

• , zakoupeno v FITHAM

Šířka
80 cm
Délka
130 cm

Veslař HMS Z 5213 je je mechanickým přístrojem, který umožňuje procvičovat horní a dolní svalové skupiny. Veslování zlepšuje výkonnost kardiovaskulárního systému, pomáhá spalovat tuk a zvýšit schopnost těla absorbovat kyslík. Pohyb při cvičení s veslařem zapojuje až 84% svalů v těle.

Funkce: - Přirozený pohyb veslování může harmonicky formovat svaly: horní část nohy- svalu čtyřhlavého, biceps femoris

• dolní část nohy-lýtek
  • hýždí
  • zad
  • ramen
  • paží
  • břicha
  • Počítač:

čas

• počet opakování za minutu
  • spalené kalorie
  • scan