Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky CONCEPT 2 D PM5

Fitness.cz & Kettler
ShopRoku 2016 Finalista
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

1056 recenzí

skladem

28 199 Kč

doprava zdarma
Další nabídky obchodů (5)

CONCEPT 2 D PM5 - Specifikace

Výrobce

Concept 2

opravit

Barva

:šedá

opravit

Nosnost

Nosnost

225 kg

opravit

Šířka

60 cm

opravit

Hmotnost

28 kg

opravit

Trenažér nevyžaduje externí zdroj napájení, baterie pro monitor jsou součástí balení a další elektřiny zde není třeba. Monitor lze díky flexibilnímu ramenu nastavit do optimální polohy tak, abyste v průběhu tréninku dobře viděli a měli přehled nad tím, jak se vám daří. Trenažér lze snadno rozložit a zvednout tak, aby zabíral v době, kdy ho není potřeba, co nejméně prostoru. Konkrétně ho lze složit do rozměrů 72x90x135 cm. Cvičení na tomto cardio trenažéru je bezpečné a zaručuje účinné procvičení celého těla. Běžné veslování poskytuje ten nejlepší trénink. Procvičuje všechny hlavní skupiny svalů, stejně jako srdce, plíce a oběhový systém. Stroj je samonosný a cvičení je oproti běhu bez nárazové, což značným způsobem šetří klouby. Intenzita cvičení je dána pouze tím, jak tvrdě chcete sami...

celá specifikace

Recenze CONCEPT 2 D PM5

Ověřený zákazník eFitness.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2017

Zakoupeno v eFitness.cz

100%

Doporučuje produkt
 • pevný, robustní stroj, nic nevrže, nekejklá se
 • přehledný displej
 • Do bytu by byl možná hlučnější, v domě v pohodě, přes dvoje dveře není nic slyšet

Ověřený zákazník iTrenažér.cz

Petr

Přidáno: 7. února 2017

Zakoupeno v iTrenažér.cz

100%

Doporučuje produkt
 • Jedním slovem paráda. Je to to nejlepší co jsem vyzkoušel - od Kettlera, přes různé s vodním bubnem, až po čínský InsportLine. Slovy některého prodejce... Concept2 je pravděpodobně to nejlepší co kdy bylo jako trenažér k veslování vyrobeno. Za zmínku stojí jistě i fakt, že od roku 2006 prakticky nebyl nijak významně inovován - kromě robustnějších nohou a možnosti bezdrátové komunikace mezi monitory - řada E. Každému jinak určitě stačí D, které jsem si koupil i já.
 • Nic.

Jsem bývalý veslař a po dlouhých letech jsem se rozhodl nechodit na trenažér do posilovny, ale pořídit si ho přímo domů.Chtěl jsem špičku, ale za rozumné peníze. Přitom jsem chtěl, aby rozsah pohybu i jeho imitace byla co nejvěrnější - tedy aby nohavky byly blíž k sobě (jako na lodi), tah vesla byl v úrovni na solar, a aby i rozsah natažení do tempa (zásek) byl pokud možno dlouhý. Konkurenční stroje vykazovaly v těchto kriteriích velké nedostatky.
Tento stroj jsem znal z posilovny a na první pohled jsem si ho zamiloval. Než jsem si ho koupil chtěl jsem zjistit, jestli není něco lepšího a opravdu jsem nic nenašel a to jsem vyzkoušel asi 8 různých modelů. I když jsou některé konkurenční stroje konstrukčně podobné nedají se s tímto vůbec srovnat.
Concept2 si mě získal hned. Má plynulý chod, velký rozsah pohybu i potřebnou stabilitu pro velkého chlapa. Hlučnost tvořená mechanismem s lopatkami mi nevadí. Není nijak nepříjemná a při výkonu je někdy potřeba slyšet zvuk záběru - pomáhá to udržovat tempo i rytmus. Navíc rotující lopatky poslouží i jako ventilátor, takže kdo se potí určitě to ocení.Monitor má řadu funkcí kde jsou přednastaveny různé délky tratí, různé časové úseky. Veškeré tréninky si ukládá do paměti. Aplikace na concept2.com umožňuje porovnat své výkony se světem - ne snad, že by to někdo tolik potřeboval, ale jako motivátor dobrý pokus. Stroj se dá navíc snadno složit, takže kdo nejezdí každý den ušetří místo. Uživatele potěší i snadná montáž. Zašroubujete jen 8 šroubů a za 15 min. můžete začít makat. Prostě se rozjedete a monitor se automaticky zapne. Jestliže je to pro americký trh plný pohodlných spotřebitelů, pak český veslař bude mlaskat. Ne nadarmo ho používají veslařské oddíly pro profi soutěže. Nemám co víc dodat.

Ověřený zákazník concept2.cz

Dajas

Přidáno: 17. prosince 2016

Zakoupeno v concept2.cz

100%

Doporučuje produkt
 • Výrobek je velice kvalitní a plně odpovídá ceně. Doporučuji.

Ověřený zákazník iTrenažér.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2016

Zakoupeno v iTrenažér.cz

100%

Doporučuje produkt
 • Všechno
 • Nic

Vybral jsem na základě doporučení kolegy a nelituji.

Ověřený zákazník concept2.cz

Honza

Přidáno: 26. dubna 2016

Zakoupeno v concept2.cz

100%

Doporučuje produkt
 • Konstrukčně jednoduchý, bytelný přístroj s maximální efektivitou. Super rozkladatelný. Uklizený zabere méně místa než rotoped, který po zkušenostech s Concept2 hodnotím jako jednu z nejhorších investic (jde z domu a to se jedná o jeden z nej rotopedů na trhu - kolena dostávají zabrat). Díky computeru PM5 lze propojit s PC, bezdrátově s mobilem a ANT+ senzory.
 • Mám problém s koleny, ale na tomto stroji nepociťuji žádné obtíže, což se o rotopedu nedá říct.
 • prostor pro cvičení. A možná cena, kterou vyrovná kvalita a výdrž stroje.
 • Rozhodně si změřte zda máte tolik místa. Výhodou je, že se po cvičení neuvěřitelně jednoduše rozloží na dva díly a ty se postaví ke zdi.

super procvičení 80% svalů při správně prováděné technice cvičení

- konstrukce stroje - bytelnost - nosnost 225kg mluví za vše

zábavná forma pohybu - cítíte dynamiku pohybu. Žádné rázy. zábavné i pro lidi co nikdy neveslovali

- nezatěžuje kloubní systém rázy - pohyb je plynulý

- možnost propojit s mobilem pomocí Bluetooth
- s PC pomocí USB
- tepové senzory pomocí ANT+

Model D je pro domácí prostředí vhodnější pro lepší skladnost díky sklopnému rameni na display (nehrozí jeho náhodné poškození při každodenním skládání - na druhou stranu model E má toto rameno sice pevné, ale hliníkové)

Kdo nemá problém mít doma stroj stále rozložený, pak toto nemusí řešit.

» Všechny recenze produktu (7)

Vývoj ceny CONCEPT 2 D PM5

Můžete koupit ve 4 slovenských obchodech: Concept2 D/PM5 od 1 015 € (26 466 Kč)