Recenze CONCEPT 2 D PM5

• Kvalita

Ověřený zákazník eFitness.cz

Přidáno: 17. února 2017

Zakoupeno v eFitness.cz

• pevný, robustní stroj, nic nevrže, nekejklá se
  • přehledný displej
  • Do bytu by byl možná hlučnější, v domě v pohodě, přes dvoje dveře není nic slyšet

Petr

Přidáno: 7. února 2017

Zakoupeno v iTrenažér.cz

• Jedním slovem paráda. Je to to nejlepší co jsem vyzkoušel - od Kettlera, přes různé s vodním bubnem, až po čínský InsportLine. Slovy některého prodejce... Concept2 je pravděpodobně to nejlepší co kdy bylo jako trenažér k veslování vyrobeno. Za zmínku stojí jistě i fakt, že od roku 2006 prakticky nebyl nijak významně inovován - kromě robustnějších nohou a možnosti bezdrátové komunikace mezi monitory - řada E. Každému jinak určitě stačí D, které jsem si koupil i já.
  • Nic.

Jsem bývalý veslař a po dlouhých letech jsem se rozhodl nechodit na trenažér do posilovny, ale pořídit si ho přímo domů.Chtěl jsem špičku, ale za rozumné peníze. Přitom jsem chtěl, aby rozsah pohybu i jeho imitace byla co nejvěrnější - tedy aby nohavky byly blíž k sobě (jako na lodi), tah vesla byl v úrovni na solar, a aby i rozsah natažení do tempa (zásek) byl pokud možno dlouhý. Konkurenční stroje vykazovaly v těchto kriteriích velké nedostatky.
Tento stroj jsem znal z posilovny a na první pohled jsem si ho zamiloval. Než jsem si ho koupil chtěl jsem zjistit, jestli není něco lepšího a opravdu jsem nic nenašel a to jsem vyzkoušel asi 8 různých modelů. I když jsou některé konkurenční stroje konstrukčně podobné nedají se s tímto vůbec srovnat.
Concept2 si mě získal hned. Má plynulý chod, velký rozsah pohybu i potřebnou stabilitu pro velkého chlapa. Hlučnost tvořená mechanismem s lopatkami mi nevadí. Není nijak nepříjemná a při výkonu je někdy potřeba slyšet zvuk záběru - pomáhá to udržovat tempo i rytmus. Navíc rotující lopatky poslouží i jako ventilátor, takže kdo se potí určitě to ocení.Monitor má řadu funkcí kde jsou přednastaveny různé délky tratí, různé časové úseky. Veškeré tréninky si ukládá do paměti. Aplikace na concept2.com umožňuje porovnat své výkony se světem - ne snad, že by to někdo tolik potřeboval, ale jako motivátor dobrý pokus. Stroj se dá navíc snadno složit, takže kdo nejezdí každý den ušetří místo. Uživatele potěší i snadná montáž. Zašroubujete jen 8 šroubů a za 15 min. můžete začít makat. Prostě se rozjedete a monitor se automaticky zapne. Jestliže je to pro americký trh plný pohodlných spotřebitelů, pak český veslař bude mlaskat. Ne nadarmo ho používají veslařské oddíly pro profi soutěže. Nemám co víc dodat.

Dajas

Přidáno: 17. prosince 2016

Zakoupeno v concept2.cz

• Výrobek je velice kvalitní a plně odpovídá ceně. Doporučuji.

Přidáno: 18. listopadu 2016

• Všechno

Vybral jsem na základě doporučení kolegy a nelituji.

Honza

Přidáno: 26. dubna 2016

Zakoupeno v concept2.cz

• Konstrukčně jednoduchý, bytelný přístroj s maximální efektivitou. Super rozkladatelný. Uklizený zabere méně místa než rotoped, který po zkušenostech s Concept2 hodnotím jako jednu z nejhorších investic (jde z domu a to se jedná o jeden z nej rotopedů na trhu - kolena dostávají zabrat). Díky computeru PM5 lze propojit s PC, bezdrátově s mobilem a ANT+ senzory.
  • Mám problém s koleny, ale na tomto stroji nepociťuji žádné obtíže, což se o rotopedu nedá říct.
  • prostor pro cvičení. A možná cena, kterou vyrovná kvalita a výdrž stroje.
  • Rozhodně si změřte zda máte tolik místa. Výhodou je, že se po cvičení neuvěřitelně jednoduše rozloží na dva díly a ty se postaví ke zdi.

super procvičení 80% svalů při správně prováděné technice cvičení

- konstrukce stroje - bytelnost - nosnost 225kg mluví za vše

zábavná forma pohybu - cítíte dynamiku pohybu. Žádné rázy. zábavné i pro lidi co nikdy neveslovali

- nezatěžuje kloubní systém rázy - pohyb je plynulý

- možnost propojit s mobilem pomocí Bluetooth
- s PC pomocí USB
- tepové senzory pomocí ANT+

Model D je pro domácí prostředí vhodnější pro lepší skladnost díky sklopnému rameni na display (nehrozí jeho náhodné poškození při každodenním skládání - na druhou stranu model E má toto rameno sice pevné, ale hliníkové)

Kdo nemá problém mít doma stroj stále rozložený, pak toto nemusí řešit.

Přidáno: 20. října 2015

Zakoupeno v iTrenažér.cz

• nejlepší veslovací trenažér na trhu

lepší veslovací stroj není, je to špička ve svém oboru

jan kafka

Přidáno: 16. října 2015

• kvalita provedení
  • slovenské menu
  • nemá

tento produkt znám z našeho fitnesscentra, kde běží denně 4 roky pod zátěží a je bezvadný, zatím žádná poruch. Tento produkt bych doporučil všem, kdo si chce zlepšit kondici, má problémy s klouby DK a nemůže běhat. Výhoda oproti rotopedům, hýbe se celé tělo.

Kettler Coach M

Kettler Coach M