Hop-Sport HS-095R Spike

TOP 44 v kategorii Veslovací trenažéry

Hop-Sport HS-095R Spike

Veslovací trenažér HS-095R Spike Šedý + podložka Veslovací trenažér HS-095R Spike s ochrannou podložkou pod zařízení je ideálním zařízením pro komplexní vytrvalostní trénink...
15 900 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z hop-sport.cz

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 644 recenzíDalší informace

Regulace zátěže
elektronické

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Tak na tohle napsat musím, aby další věděli, sám nakupuji hodně podle recenzí. Veslovadlo je boží. Hledal jsem hodně , chtěl jsem těžký setrvačník alespoň 9kg, tento má snad 16kg, magnet brzdu, a hlavně masív konstrukci-mám 115kg, takže alespoň na zatížení 130kg, tohle je na 150kg. Věřím že mě tohle dlouhodobě unese, opravdu je to masivní, pár veslovadel jsem viděl a zkoušel. Je to relativně tiché, má to programy, a ještě i esteticky hezké. A cena -u konkurence -mimo profi strojů-tak to by bylo o desítku víc. Za mne max. spokojenost.

Krásný den, Vlasto,
    děkujeme Vám za nákup i skvělé hodnocení. Těší nás, že jste spokojená, jelikož spokojený zákazník je naším hlavním cílem.
    Ať Vám zakoupené zboží slouží co nejdéle.
    Přejeme Vám hezký den!

• , zakoupeno v hop-sport.cz

S produktem spokojenost-vynikající, návod na použítí počítače je celkem dost stručný.

Hop-Sport (značka)

děkujeme, že jste nám ochotně udělil 100% doporučení na náš e-shop. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl s produktem spokojen. Budeme rádi, když Vás u nás ještě uvidíme.
    Přejeme Vám krásný den!

Regulace zátěže
elektronické

Veslovací trenažér HS-095R Spike Šedý + podložka

Veslovací trenažér HS-095R Spike s ochrannou podložkou pod zařízení je ideálním zařízením pro komplexní vytrvalostní trénink. Pomůže vám posílit svaly zad, ramen a nohou. Magnetický systém odporu o hmotnosti 16 kg zajišťuje plynulý provoz zařízení. Multifunkční tréninkový počítač se držákem pro mobilní zařízení umožňuje různorodé cvičení na různých úrovních. Pohodlí užívání zvyšuje ergonomické sedadlo a protiskluzové nášlapy s bezpečnostními pásy. Veslařský trenažér je vybaven systémem rychlého skládání a transportními kolečky, které zajišťují plnou mobilitu zařízení. Maximální hmotnost uživatele je 150 kg.

Multifunkční tréninkový počítač

Počítač nabízí široký výběr tréninkových programů (včetně režimu závodů) a funkci Recovery díky které můžete zkontrolovat svou kondici. Zabudovaný držák na tablet zaručuje, že můžete pohodlně používat vaše mobilní zařízení během cvičení. Rovněž můžete upravit úhel nastavení počítače podle svých potřeb. Počítač kromě toho umožňuje měření pulsu - pomocí bezdrátového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilního s veslovacím trenažérem (pás není součástí soupravy, lze zakoupit samostatně).

Snadné skládání a přesouvání

Chcete trénovat doma, aby zlepšit své kondice, ale nemáte příliš mnoho prostoru na tréninkové vybavení? Systém rychlého skládání trenažéru HS-095R Spike umožňuje snadné složení zařízení a šetří tak prostor v místnosti. Funkční transportní kolečka, které jsou zabudovány do předního stabilizátoru, umožňují pohodlné přesouvání zařízení.

Magnetický systém odporu

Díky magnetickému systému odporu o hmotnosti 16 kg, je provoz trenažéru HS-095R Spike plynulá a tichá. Elektronické nastavení zátěže, které je ovládáno pomocí tréninkového počítače, vám umožňuje přizpůsobit úroveň zátěže podle vašich tréninkových cílů.

Tlumící podložka

Podložka pod stroje absorbují vibrace a poskytují zvukovou izolaci během cvičení. Díky protiskluzovému materiálu bude stabilním základem během intenzivních tréninků. Kromě toho, vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po ukončení tréninku lze podložku snadno svinout a odložit spolu se zařízením.

Pohodlné sedadlo

Měkké, anatomicky tvarované sedadlo poskytuje pohodlí i při nejintenzivnějších cvičeních a jeho optimální rozměry umožňují veslovat ve stabilní poloze. Ložiska zajišťují plynulý pohyb sedadla.

Protiskluzové nášlapy

Pohodlí během tréninku je základem, a proto je trenažér Spike vybaven širokými protiskluzovými nášlapy pro chodidla. Díky nim si můžete být jisti, že Vaše nohy se nebudou pohybovat, což Vám umožní koncentrovat se na tréninku.

Technické údaje veslovacího trenažéru:

Možnost nastavení úhlu displeji

Držák na láhev s vodou

Držák pro mobilní zařízení

Transportní kolečka

Možnost složení do svislé polohy

Protiskluzové nášlapy s bezpečnostními pásy

Měkké sedadlo

Telemetrický pás, kompatibilní s rotopedem HS-095H Strike, z naší nabídky

Údaje telemetrického pasu:

• Třída vodotěsnosti: IP67
  • Frekvence: 5,3 HZ
  • Místo aplikace: hrudník
  • Napájení: baterie CR2032
  • Kompatibilita: kompatibilní s jinými zařízeními se stejnou frekvencí

Série 095

Trénujte na kvalitních zařízeních ze série 095 značky Hop-Sport přímo doma! Klikněte vedle a podívejte se na možností, které Vám nabízejí!

Krásný den, Vlasto,
    Ať Vám zakoupené zboží slouží co nejdéle.
    Přejeme Vám hezký den!

Přejeme Vám krásný den!