InSPORTline Oxford

• Dlouhý pojezd
    • Skladný
    • V této ceně nemá konkurenci

Vybíral jsem z několika strojů,ale vybral jsem z důvodu mechanického
    Nastavení a jednoduché obsluhy.
    Určitě rozhodl pojezd na ložiskách a dlouhý pojezd. Mám doma od konkurence a už jsem nechtěl před každým cvičením nastavovat pc a hledat programy.

• tichý, naprosto neruší ostatní
    • pohodlné sezení
    • jednoduché ovládání displeje
    • možnost přiobjednat servis k sestavení
    • sklápění mohlo být jednodušší

Celkově jsem naprosto spokojená, splnil moje očekávání. Již po týdnu cvičení cítím i vidím výsledky cvičení. Můžu Všem doporučit.

Regulace zátěže
Šířka
49.5 cm
Délka
190 cm

Magnetický veslovací trenažér inSPORTline Oxford s manuálním ovládáním zátěže. Veslovací trenažéry optimálně zatěžují svalstvo zad, rukou, nohou a hýždí, ale také břišní svaly a bederní část. Pedály s nastavitelnými bezpečnostními řemínky a pohodlné PU sedátko Vám umožní maximální pohodlí při cvičení. Veslovací trenažér inSPORTline Oxford je určen k domácímu použití.

Technický popis:

- masivní ocelová konstrukce s pískovanou povrchovou úpravou
- magnetický brzdný systém
- 6 kg zátěžové kolo zajišťující plynulý odpor během cvičení
- 8 stupňů zátěže
- převodový poměr: 4:1
- klasický pojezd na kolečkách s valivými ložisky
- pedály s nastavitelnými bezpečnostními řemínky
- pohodlné PU sedátko
- computer: celkové počítadlo, aktuální počítadlo, kalorie, čas
- maximální výška cvičence: 190 cm

• Dlouhý pojezd
    • Skladný
    • V této ceně nemá konkurenci

Vybíral jsem z několika strojů,ale vybral jsem z důvodu mechanického
    Nastavení a jednoduché obsluhy.

• tichý, naprosto neruší ostatní
    • pohodlné sezení
    • jednoduché ovládání displeje
    • možnost přiobjednat servis k sestavení
    • sklápění mohlo být jednodušší

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

obsluha slušná, veslařský trenažér je pro hobbysty vynikající. Tak koupit a zabrat!!

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Ještě je brzy hodnotit po týdnu.

• - vysoká hlučnost
    • - špatné opěrky nohou, noha vypadává při cvičení
    • - kvalita vnitřních dílů (naviják, řemen)

Z počátku jsem byl ze stroje nadšený, nicméně poté, co jsem postupně musel u něj vyměnit 1x řemen, jelikož jej vevnitř něco rozedíralo dále 2x klínový řemen, který se rozdíral tak nějak sám od sebe, plus 2x se měnil naviják, celkem jsem z něj vystřízlivěl, Stroj rozhodně není určen pro každodenní cvičení, jelikož postupně pak budete vyměňovat všechny jeho vnitřní součástky.
    A to jsem na něm cvičil poctivě tři měsíce vždy půl hodiny. Člověka to opravdu znechutí, jelikož jsem do něj střčil cca 3 000 jenom za opravy.

Doporučuji koupit kvalitnější trenažéry, než je tento (v hladině nad 10 000), jelikož do deseti tisíc je to opravdu asi jenom na okrasu.

• tichý chod
    • není možno sledovat ujetou vzdálenost
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• bytelna konstrukce, tichy chod, prijatelna cena
    • mozna ne uplne nejtezsi zatez na nejvyssi stupen, montaz je trochu komplikovanejsi ale neni to nic, co by se nedalo zvladnout

s vyrobkem jsem zatim maximalne spokojeny, kazdy den se nemuzu dockat, az si vecer zacvicim. navic k nemu byl darek :-)

• - tichý pojezd sedadla
    • - výrobek působí bytelně
    • - návod k sestavení - špatné značení částí (ale sestavit to lze)
    • - nášlapy - špatná opora pat
    • - vrže příčník s nášlapy - tam kde se kovový příčník, na kterém jsou namontovány nášlapy, stýká s tělem rotopedu to vrže. Doporučuji ten příčník s nášlapy obalit (polepit) papírem v místech kde bude dosedat s tělem rotopedu. Jinak je tam styk kov na kov a protivně to vrže.
    • - držák počítače je trochu nakřivo, nemá to vliv na funkci, jen to blbě vypadá
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Na první pohled vypadá kvalitně. Tichý chod. Mohu jen potvrdit, že po cvičení bolí všechny svaly. Zatím splňuje moje očekávání .