Master V-100

TOP 41 v kategorii Veslovací trenažéry

Master V-100

Veslovací trenažér MASTER V-100 nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Je vhodným doplňkem ostatních forem posilování. Technický popis: - stabilní ocelová...
2 890 Kč

72 cm
Délka
125 cm

• bylo nutné sestavení do funkční podoby

Hodnotit trenažer mohu až po delší době používání.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Nevím proto jsem si to objednal :)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• S posilovacím strojem jsem spokojena

Včele doporučuji všem, kteří si občas chtějí zacvičit.

Regulace zátěže
Délka
125 cm

Technický popis:
- stabilní ocelová konstrukce
- pohodlné sedlo na kolečkách
- sedátko: 30 x 23 cm
- hydraulické tlumiče: 40 cm
- nastavení odporu sklonem pístů
- nastavitelné pásky k uchycení chodidel
- pěnové gripy: 13 cm
- computer měří čas cvičení, vzdálenost, počet záběrů a spotřebu kalorií
- rozměry po sestavení 125 x 72 x 36 cm
- hmotnost 15 kg

- nosnost 100 kg
- maximální výška sportovce 180 cm

2zákazníci nedoporučují produkt

• bylo nutné sestavení do funkční podoby

Hodnotit trenažer mohu až po delší době používání.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Nevím proto jsem si to objednal :)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• S posilovacím strojem jsem spokojena

Včele doporučuji všem, kteří si občas chtějí zacvičit.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Cena, praktičnost a možnost přenášení.

• Za tu cenu naprosto neužitečný krám.
    • Konstrukce ledabile svařená.
    • Obtížná montáž, návod neodpovídá skutečnosti.
    • Počítač k ničemu.
    • Sedátko příšerně dře.
    • Slabší a menší lidé na tom vůbec nemůžou cvičit.
    • Celkový dojem, že se to brzo rozpadne.

Tento produkt mě zaujal cenou a popisem od výrobce, jak je to perfektní stroj pro domácí použití. Bohužel fušerské provedení výrobku a obtíže při montáži, kdy jsem musel použít násilí při sesazování dílů mě opět utvrdili, že příště si mám jít raději zaběhat k lesu. Jelikož si nemohu dovolit posilovací věž za 40.000,- jsem odkázán na tyto levné výrobky. Toto ovšem bylo naposledy, co jsem si něco koupil. Tento veslovací trenažér jsou vyhozené peníze a už přemýšlím o tom, kam ho odklidím.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• skladné, vleze se pod postel
    • - je to krám, ale cvičit se na tom dá
    • - ty písty jsou špatné, czela nevhodné na veslovací trenažér
    • - posuvné sedátko při veslování drhne drhne
    • - meším postavám pod 175 cm nepracuje počítadlo, čidlo je umístěné hodně vzadu
    • - ze začátku cvičení lze s písty velmi těžko hýbat, ženy a slabší lidé s tím mají potíže
    • - veslovací tyče jsou hrozně pozahýbané, téměř zavazí při veslování
    • - uvolňují se úchyty na nastavení odporu pístů, někdy pří cvičení vypadnou, takže vám to neklade žádný odpor - podstata veslování
    • - stabilita na ploše tak max. do 90 kg
    • - je to prostě krám

je krám, ale co chcete za necelé 2.000,-Kč

• , zakoupeno v eFitness.cz

• Škoda že computer néni v češtině.

Cenově a i svojí velikostí mně vyhovoval,ideální do menší bytové jednotky.

• , zakoupeno v DoMish sport

• Levné a účelné
    • Obtížná montáž, výrobní nepřesnosti, nedokonalá shoda výrobku s návodem

Odpovídá ceně

• , zakoupeno v eFitness.cz