Nejnovější recenze ze sekce Veslovací trenažéry

HMS ZM1502

inSPORTline Brook

inSPORTline Brook

Přidáno: 13. května 2017

• Až 12 úrovní nastavení zátěže

Za 1.890 kč jsem s trenažerem velice spokojen.

Přidáno: 13. května 2017

Spokojenost,doporučuji všem.

Elitum ZX700

Elitum ZX700

Ověřený zákazník Hegen.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2017

Zakoupeno v Hegen.cz

• poměr cena výkon - dobrý
  • brzdící mechanisnus je tichý
  • computer obsahuje vše co potřebuju
  • tvrdá kolečka na kovovém profilu dělají strašný hluk, pak už je úplně jedno jaký hluk dělá brzný systém.
  • nášlapy na nohy jsou špatně vyřešeny, při pojezdu a natažení nohou dochází k opření nášlapů o zem a nadzvednutí přední části stroje
  • stroj bez podložky popojíždí po podlaze
  • tahací popruh při vytažení občas dře o horní část krytu

Nakonec stroj účel splní, mám ho na podložce. Pokud bych si ale vybíral trenažér znovu, volil bych jiný.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz cliff

Přidáno: 3. dubna 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• bytelna konstrukce, tichy chod, prijatelna cena
  • mozna ne uplne nejtezsi zatez na nejvyssi stupen, montaz je trochu komplikovanejsi ale neni to nic, co by se nedalo zvladnout

s vyrobkem jsem zatim maximalne spokojeny, kazdy den se nemuzu dockat, az si vecer zacvicim. navic k nemu byl darek :-)

inSPORTline inCondi RW60

inSPORTline inCondi RW60

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Miroslav

Přidáno: 27. března 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Velmi dobré nastavení zátěže.
  • Tichý chod.
  • Nosnost.
  • Jednoduchost montáže - velmi dobrý manuál.
  • Zatím nic.

Super rozsah nastavení zátěže.
Nosnost.
Tichý chod.
Rozhodně ano.
Zřejmě je vadný hrudní pás nebo počítač, nelze využívat dva programy, které to vyžadují. Věřím, že reklamace proběhne dobře a rychle.

CONCEPT 2 E

CONCEPT 2 E

Jirka D Jirka D

Přidáno: 11. března 2017

• bytelné a kvalitní zpracování
  • sofistikovaný monitor PM 5
  • nádherný design
  • skvělý model pro starší lidi (z důvodu zvýšeného posedu
  • nekonečný počet různých tréninků
  • dražší než model D
  • vyšší hlučnost
  • větší rozměry
  • méně skladný
  • někomu nepřijde veslování dostatečně atraktivní činností

Nejlepší veslařský trenažer vůbec!!! Univerzální stroj k budování fyzické kondice a psychické odolnosti pro všechny věkové kategorie. Dlouho jsem zvažoval jestli ho vůbec potřebuji. Po půl roce užívání mám naveslováno přes 250 kilometrů a díky internetové podpoře a žebříčkům stálou motivaci ke zlepšování. Pro lidi zvyklé pravidelné pohybové aktivitě je to výborná celoživotní investice.Vřele doporučuji napřed vyzkoušet v nějakém fitku, protože se jinak nehodí ani jako věšák na prádlo :)

Ověřený zákazník inSPORTline.cz eR

Přidáno: 9. března 2017

• tichý pojezd sedadla
  • výrobek působí bytelně
  • návod k sestavení - špatné značení částí (ale sestavit to lze)
  • nášlapy - špatná opora pat
  • vrže příčník s nášlapy - tam kde se kovový příčník, na kterém jsou namontovány nášlapy, stýká s tělem rotopedu to vrže. Doporučuji ten příčník s nášlapy obalit (polepit) papírem v místech kde bude dosedat s tělem rotopedu. Jinak je tam styk kov na kov a protivně to vrže.
  • držák počítače je trochu nakřivo, nemá to vliv na funkci, jen to blbě vypadá

Přidáno: 8. března 2017

• Skvěle funguje. Denní zátěž až 1800 tahů a bez sebemenšího problému

Pavel Pavel

Přidáno: 27. února 2017

• masivní a kvalitní konstrukce
  • tichý chod
  • kvalitní pojezd
  • vypadá, že dlouho vydrží
  • většina trenažerů má displej nad úrovní úchopu s tažným lankem, zde je displej pod = koukáte na displej skrz tažné lanko (nevadí mi to, ale někomu by mohlo)
  • displej je opravdu pravěk - snad i rotoped za "pět padesát" z obchoďáku před dvaceti lety měl lepší displej
  • neukazuje ujetou vzdálenost - pouze počet záběrů
  • možnost zátěže 1-10 je nedostatečná - jezdím na 10 (jsem sice chlap 90 kg, ale i tak... ), 10 odpovídá tak 5.. nevím jestli lze magnet nějak přitáhnout, v manuálu to není
  • manuál sám o sobě další pravěk..

Pro mě trochu zklamání, hlavně absence ujetých km a slabý odpor zátěže. Samozřejmě nemám srovnání s jinými trenažery v této kategorii, ale za tuto cenu už jsem čekal něco lepšího.
Doporučil bych spíše pro ženy, určitě ne pro fyzicky zdatného člověka. (omlouvám se ženám, nemyslím tím, že by nebyly zdatné)

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2017

Zakoupeno v eFitness.cz

• pevný, robustní stroj, nic nevrže, nekejklá se
  • přehledný displej
  • Do bytu by byl možná hlučnější, v domě v pohodě, přes dvoje dveře není nic slyšet

Ověřený zákazník iTrenažér.cz Petr

Přidáno: 7. února 2017

Zakoupeno v iTrenažér.cz

• Jedním slovem paráda. Je to to nejlepší co jsem vyzkoušel - od Kettlera, přes různé s vodním bubnem, až po čínský InsportLine. Slovy některého prodejce... Concept2 je pravděpodobně to nejlepší co kdy bylo jako trenažér k veslování vyrobeno. Za zmínku stojí jistě i fakt, že od roku 2006 prakticky nebyl nijak významně inovován - kromě robustnějších nohou a možnosti bezdrátové komunikace mezi monitory - řada E. Každému jinak určitě stačí D, které jsem si koupil i já.
  • Nic.

Jsem bývalý veslař a po dlouhých letech jsem se rozhodl nechodit na trenažér do posilovny, ale pořídit si ho přímo domů.Chtěl jsem špičku, ale za rozumné peníze. Přitom jsem chtěl, aby rozsah pohybu i jeho imitace byla co nejvěrnější - tedy aby nohavky byly blíž k sobě (jako na lodi), tah vesla byl v úrovni na solar, a aby i rozsah natažení do tempa (zásek) byl pokud možno dlouhý. Konkurenční stroje vykazovaly v těchto kriteriích velké nedostatky.
Tento stroj jsem znal z posilovny a na první pohled jsem si ho zamiloval. Než jsem si ho koupil chtěl jsem zjistit, jestli není něco lepšího a opravdu jsem nic nenašel a to jsem vyzkoušel asi 8 různých modelů. I když jsou některé konkurenční stroje konstrukčně podobné nedají se s tímto vůbec srovnat.
Concept2 si mě získal hned. Má plynulý chod, velký rozsah pohybu i potřebnou stabilitu pro velkého chlapa. Hlučnost tvořená mechanismem s lopatkami mi nevadí. Není nijak nepříjemná a při výkonu je někdy potřeba slyšet zvuk záběru - pomáhá to udržovat tempo i rytmus. Navíc rotující lopatky poslouží i jako ventilátor, takže kdo se potí určitě to ocení.Monitor má řadu funkcí kde jsou přednastaveny různé délky tratí, různé časové úseky. Veškeré tréninky si ukládá do paměti. Aplikace na concept2.com umožňuje porovnat své výkony se světem - ne snad, že by to někdo tolik potřeboval, ale jako motivátor dobrý pokus. Stroj se dá navíc snadno složit, takže kdo nejezdí každý den ušetří místo. Uživatele potěší i snadná montáž. Zašroubujete jen 8 šroubů a za 15 min. můžete začít makat. Prostě se rozjedete a monitor se automaticky zapne. Jestliže je to pro americký trh plný pohodlných spotřebitelů, pak český veslař bude mlaskat. Ne nadarmo ho používají veslařské oddíly pro profi soutěže. Nemám co víc dodat.

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Na první pohled vypadá kvalitně. Tichý chod. Mohu jen potvrdit, že po cvičení bolí všechny svaly. Zatím splňuje moje očekávání .

Přidáno: 17. ledna 2017

Zakoupeno v NEOfit.cz

• kvalitní
  • tichý
  • skladný

Splňuje vše co jsem od něj očekávala.

BH Fitness Aquo

BH Fitness Aquo

Ověřený zákazník Duvlan.cz Václav Tylš

Přidáno: 31. prosince 2016

Zakoupeno v Duvlan.cz

• pro domácí použití vyhovuje
  • doporučil bych kvalitnější šlapky pro nohy.
  • jsou hlučné a jsou volné v čepech
  • spodní černý díl odřený

doporučil jsem výrobek známému

Ověřený zákazník concept2.cz Dajas

Přidáno: 17. prosince 2016

Zakoupeno v concept2.cz

• Výrobek je velice kvalitní a plně odpovídá ceně. Doporučuji.

MASTER V-450

MASTER V-450

Ověřený zákazník NEJLEVNEJSISPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2016

Zakoupeno v NEJLEVNEJSISPORT.cz

• cena, základné ale postačujúce funkcie computera, možnosť zložiť pojazd sedadla do zvislej polohy - potom zaberá podstatne menej miesta
  • hodili by sa gumové "nožičky" aby sa stroj menej šmýkal na plávajúcej podlahe

za veľmi rozumnú cenu dostanete stroj pre základné kondičné cvičenie v domácnosti

Acra 05-BR2400

Acra 05-BR2400