Nejnovější recenze ze sekce Veslovací trenažéry

Přidáno: 22. ledna 2018

• jednoduchost,nízká váha

Přidáno: 22. ledna 2018

• skladný

inSPORTline inCondi RW60

inSPORTline inCondi RW60

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Elektronické nastavení zátěže, volba profilů, každý člen rodiny si jednoduše zvolí svou úroveň, ovládání computeru si každý rychle osvojí
  • Tichý chod sedla po kolejnici
  • Údaje o tepové frekvenci se shodují s mým sporttesterem, údaje o vydané energii už ale ne
  • Jednoduchá montáž, podrobný návod, dokonce i šroubky, matky a podložky jsou zatavené do plastu a popsané typem i katalogovým číslem, navíc rozdělené podle jednotlivých kroků montáže
  • Videokanál výrobce na YouTube
  • opomenutí v montážním návodu, správné nastavení se dá logicky odvodit, ale vzhledem k jinak velmi kvalitnímu návodu nemusí každému dojít, že výrobce zapomněl na tak zásadní informaci
  • cca po čtvrt hodině začne provaz veslovacího mechanismu nepříjemně vrzat, není to hlasité, spíš otravné
  • Při používání trenažeru se zvedá a klesá přední nosík, protože se to děje i na YouTube videu výrobce, má to tak pravděpodobně být.

Manuál je výjimečně dobře zpracovaný, dokonce spojovací materiál je popsaný a rozdělený podle jednotlivých kroků v montážním návodu, i tak mám k montážnímu návodu zásadní výtku, schází totiž informace, že po zasazení kolejnice do hlavního rámu je nutné aretační šrouby na zadním nosníku (díl 5) upravit tak, aby se podpora kolejnice (díl 13), zadní nosník a přední nosník dotýkaly současně podložky, jinak časem reálně hrozí poškození konstrukce. Konzultoval jsem to s technikem e-shopu, který mou domněnku ohledně tří podpor potvrdil.

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Zboží jsme si vybrali z důvodu posilování těla. Jelikož jsme již staršího věku, tak jsme si vybrali veslařský trenažér a musíme napsat, že jsme s ním nadmíru spokojeni.

Kettler Kadett

Kettler Kadett

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Zakoupeno v FITHAM

• Velmi podobný klasickému veslování
  • Skladný
  • Relativně nízká cena
  • Tichý
  • Ložiska na pojezdu jsou výborná
  • Kompletace je peklo
  • Občas se zasekne "počítač" a musí se vyjmout baterie

Zatím ho mám 14 dnů. Přehlédnu-li nelidské sestavování, tak jsem zatím velmi spokojen. Dá se na tom pěkně zničit v pohodlí domova při sledování oblíbeného seriálu nebo filmu.
Ze začátku se 30-40 minut dá odcvičit jen velmi těžko. Je potřeba naučit se pořádně techniku a i celkově je to docela záběr.
Jsem zvědavý na životnost pojezdu a ložisek v sedle.

Zatím jsem velmi spokojený.

inSPORTline Yukona

inSPORTline Yukona

Přidáno: 18. ledna 2018

• Jednoduchá obsluha. nízká cena

InSPORTline Ocean

InSPORTline Ocean

Přidáno: 5. ledna 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• koupila jsem jako dárek pro syna
  • v této cenové relaci kvalitní výrobek
  • po rozbalení jsme zjistili, že chybí jedna součástka - kontaktovali jsme prodejce a ten okamžitě zaslal novou
  • dá se nastavit různá zátěž - pro běžně zdatného člověka dostačující, trénovaní jedinci by zřejmě uvítali větší zátěž, pro naše účely naprosto vyhovuje
  • výrobek není příliš rozměrný, v pohodě se vejde do každého pokoje
  • není příliš hlučný
  • procvičíte si opravdu partie celého těla

Ověřený zákazník Fitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2017

Zakoupeno v Fitness.cz

• nezcela intuitivní ovládání počítače.

jednoduché složení a instalace. zatím seznamovací období.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2017

Zakoupeno v hop-sport.cz

• je to plnohodnotný veslovací trenažer
  • nezabírá mnoho místa, navíc se dá trošku složit
  • nepočítá pomyslnou ujetou vzdálenost v metrech, pouze počet přítahů
  • použité materiály odpovídají ceně

Vyzkoušel jsem u bratra trenažer v hodnotě cca 30 tisíc. Zatoužil jsem mít něco podobného, ovšem nechtělo se mi utratit tolik peněz, navíc by se mi bratrův stroj do paneláku prostě nevešel. Toto je plnohodnotný trenažer za pár korun, který není moc velký a navíc se dá trošku složit. Kvalita provedení je relativně dobrá, nemám z něj pocit, že by se měl do roka a do dne rozpadnout, hlavní části jsou z poctivé oceli. Zároveň však je vidět, že se na materiálech i zpracování trošku šetřilo, odpor při veslování není tak přirozený jako u dražšího přístroje, ale co by člověk v této cenové kategorii chtěl.
Shrnuto a podtrženo, já jsem spokojen, cvičím na něm každý den a plně mi vyhovuje.

inSPORTline Wateres

inSPORTline Wateres

Přidáno: 6. prosince 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Zatím cvičím pár dní takže ještě nevím. Zeptejte se za púl roku.

Přidáno: 4. prosince 2017

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jednoduchá montáž, nezabírá místo, bezvadně se mi na něm cvičí
  • Cvičím 2.týden a zatím jsem žádnou nenašla

Opravdu ideální jednoduchý trenažér pro denní domácí trénování. Splnil moje požadavky. I za dobrou cenu. Cvičím každý den, zatím 35min. a cítím se velice dobře. Doporučuji všem, kdo nechce moc investovat a přesto si chce zacvičit, zlepšit kondici, posílit svaly a určitě i zhubnout :-)

Anonym Anonym

Přidáno: 1. prosince 2017

• Jedná se o profesionální výrobek, na kterém se pořádají oficiální veslařské závody nejen v ČR.
  • Dobře udržovatelný, po cvičení stačí přejet suchým hadrem kolejnici a otřít z ní pot.
  • 10 stupňů odporu, které ovšem nefungují jako brzda. Nejlehčí neznamená, že ujedete nejvíc. Každý si musí najít tu svou "zátěž", která bu bude vyhovovat.
  • Hodnoty na displeji (například ujetá vzdálenost) se přibližují realitě.
  • Odpor je tvořen "větrákem" takže vydává zvuk, ale je přiměřeně utlumen a jinak tomu určitě není ani u ostatních trenažerů.

Cena odpovídá kvalitě.
Ergonomie i styl jízdy odpovídá skutečnému veslování.
Díky jednoduché možnosti nastavení zátěže, ale i velikosti nohou, může tento výrobek pohodlně používat celá rodina včetně dětí.
Určitě tento trenažér najdete v každém veslařském klubu v republice a věřte tomu, že ta každodenní zátěž, kterou tam "schytají" od profíků se nedá srovnat s tím, co mu dáte doma. Když vydrží tam, u vás doma bude sloužit určitě taky.
Těžko bude hledat na trhu výrobek, se kterým bude tak spokojeni. Výrobek který plní i ty nejnáročnější požadavky profíků.

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2017

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Kvalitní zpracování, tichý chod
  • pouze anglický návod

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2017

Zakoupeno v eFitness.cz

First Degree Pacific AR nema chybu. Naprosto uzasny pro domaci pouziti. Doporucuji pouzit podlozku pod pristroj, v pripade choulostive podlahy

First Degree Apollo hybrid AR

First Degree Apollo hybrid AR

Ověřený zákazník Domafit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2017

Zakoupeno v Domafit.cz

Veslovací trenažer umožňuje procvičit celé tělo. Využívám ho proto každý den, zatím místo ranní rozcvičky. Předpokládám přidat odpolední trénink. Zatím funguje bezvadně.

Acra 05-BR2400

Acra 05-BR2400

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• Za ty peníze celkem v pohodě, účel splní
  • Ne úplně přehledný návod, pokud chci přístroj skládat k uskladnění musí být odmontován plastový okrasný kryt, který je současně držákem na láhev, řešení je ho tam vůbec neinstalovat. V některých místech nesedí šrouby.

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2017

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Je vhodné pro váhu až 120kg. Trenažer má elektromagnetickou regulace zátěží což je dobré z hlediska opotřebovaní.

Finnlo Aquon Evolution

Finnlo Aquon Evolution

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2017

Zakoupeno v FITHAM

• žádný problém
  • k výrobku byla podložka, která je až moc široká, což nevadí, ale na délku k přístroji je tip ťop

InSPORTline Oxford

InSPORTline Oxford

Přidáno: 15. října 2017

• tichý chod
  • není možno sledovat ujetou vzdálenost

Ověřený zákazník concept2.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. října 2017