Nejnovější recenze ze sekce Veslovací trenažéry

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. března 2022

• Krasne skladny proti ostatnim trenazerum, chce to zajit si do prodejny a podivat se na zivo!
  • bezproblemove pouzivani, pomerne jednoduchy navod
  • snadne slozeni i kdyz pro lidi zvykle na obrazkove navody ikea je nutne zduraznit aby i CETLI instrukce ;-) Na obrazzich neni vsechno
  • HRC funguje i kdyz mi prislo, ze na tech 140 uderu se ne a ne dostat, takze furt do plna. Za chvilku to uz ale prislo a stroj zatez opravdu upravoval
  • pokud si myslite, ze je zatez u trenazeru nedostatecna, dejte si 40 minut na programu c.1 kde jde zatez ve spickach jenom lehce nad polovinu maxima. Druhy den zjistite, ze zatez je naprosto dostatecna :)
  • mirne u veslovani vrze, precijenom jsou tam plasty, ale zase bych to jako uplne minus nebral. U lehkeho veslovani to pripomina romanticke zvuky vrzajici pramice pri mesicku a u toho prudsiho mate chut si nasadit piratskou pasku pres oko a papouska na rameno!

Vyborny stroj za vyborne penize, ktery nezabere moc mista a splni vse co od nej ocekavate. Pro me jako veslovaciho zacatecnika naprosta bomba. Manzelka po prvotni neduvere taky vyrazne spokojena.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2022

• Nostnost
  • Loziska

Nemam cas chodit do fitcentra.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz jana

Přidáno: 18. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

bytelný stroj,který procvičí celé tělo.Jsme oba spokojeni,cvičí i manžel.Jsme senioři,ale stroj je i pro nás výborný

HMS ZM1502

HMS ZM1502

Ověřený zákazník Hsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2022

Zakoupeno v Hsport.cz

Snadna montaz, ale výrazně vyssi hlucnost, nez jsem ocekavala.

inSPORTline Bravos

inSPORTline Bravos

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ondrej.zada

Přidáno: 12. března 2022

• Robustni konstrukce
  • Skladne
  • Jednoducha montaz
  • Horsi citelnost displeje

Celkove hodnotim produkt velmi kladne

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Používat jsem začala nedávno, ale stroj je velice kvalitně zpracovaný, aby něco vydržel. Montáž byla snadná a rychlá, vše dobře popsáno. Nelituji, že jsem si nechala poradit od prodejce s výběrem trenažeru. Stroj je velice tichý a další plus je jeho skladnost.

Doporučuji! Za skvělou cenu perfektní zboží.

Capital Sports Stream M1

Capital Sports Stream M1

Ověřený zákazník electronic-star.cz františek

Přidáno: 26. února 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

velmi mile mě překvapil,předčil má očekávání

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ivoš

Přidáno: 23. února 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Za tu cenu solidní výrobek, pro domácí účely plně dostačující
  • zatím nic

Solidní produkt, pěkný design, srozumitelný návod, takže snadná montáž. Výrobek zaujal nejen cenou, ale i vzhledem. Díky magnetickému brzdnému systému opravdu tichý a plynulý chod. Displej má sice méně funkcí, ale to vůbec nevadí. Trenažer máme krátkou dobu, ale zatím maximální spokojenost.

InSPORTline Ocean

InSPORTline Ocean

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Tom

Přidáno: 23. února 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• relativně tichý (dokoupili jsme zátěžovou podložku, která tlumí vibrace)
  • je to zábava
  • funguje se sigma hrudním pásem, co používám na běhaní
  • Anglický, slovenský a český návod se lišily v počtu stran a obsahu.
  • Stroj se propaguje jako skladný a do malého bytu, v návodu ale nebyla ani jedna zmínka o tom, jak stroj složit a uskladnit. V ukázkovém video to také není, pouze jak trenér táhne kamsi stroj :)
  • Pří dojezdu, pokud dojedete na doraz, je slyšet cinknutí kovu. Není to tedy úplně ideální, když Vám ve vedlejším pokojí spí dítě, jinak ale přes den v bytě bez problému.

Je to základní stroj, nicméně funguje dostatečně, za dobrou cenu, do bytu akorát.

Capital Sports Flow M1

Capital Sports Flow M1

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2022

Zakoupeno v Electro World

• Dobře se vejde i do menšího prostoru
  • Snadná montáž
  • Tichý chod, jemné šplouchání
  • Nášlapy se kývají mezi horní a dolní opěrkou
  • Mechanicky stroj působí robustně, na šasi se nešetřilo
  • Displej je špatně čitelný, nemá podsvícení
  • Dopravce nerozbalil trenažer z krabice, v jednom je to docela těžké vyndat
  • Dopravce neodvezl obaly, krabice se nevejde do kontejneru
  • Držák na tablet nemá fixaci, bál bych se, že mi z něj iPad vypadne. Je to jenom žlábek před displejem.

Doprava s příplatkem 600,- jsou vyhozené peníze, ovšem samotný trenažer je skvělá volba. Displej není potřeba když máte hodinky s fitness funkcemi.

inSPORTline Rivu

inSPORTline Rivu

Ověřený zákazník inSPORTline.cz petr

Přidáno: 4. února 2022

• vypadá bytelně odzkoušeno 135kg/195 cm
  • zatím mám krátkou dobu

Ověřený zákazník FITHAM Rado

Přidáno: 2. února 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Ram stroje je celkem robustní a mohl by něco vydržet.Mám 95kg a 180cm a nevidím problém.Cvičeno 7x,zatím vše funguje jak má.Po složení zabírá opravdu málo místa.Složení nového stroje není problém,trochu zručný člověk si poradí.
  • Na dnešní dobu předpotopní display z muzea.Nepodsvícený,jak dětský tablet z hračkářství.90tá léta..Hold soudruzi z NDR někde museli ušetřit..Plasty které mají černý lesk jsou velice náchylné k poškrabání,už po rozbalení jevily známky opotřebení z výroby..

Reakce značky Trinfit

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, nicméně veslovací trenažéry s ručně ovládanou zátěží a napájením z baterií jsou vždy vybavené nepodsvětleným počítačem, kvůli delší výdrži baterií, mají to tak stroje všech značek na trhu. Moderní, podsvětlený počítač s Bluetooth najdete na vyšším modelu TRINFIT REMO R600i, který je už napájen ze sítě.

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz Vladimír65

Přidáno: 30. ledna 2022

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Možnost elektronicky přidávat zátěž a množství programů
Capital Sports Stoksman 2.0

Capital Sports Stoksman 2.0

Ověřený zákazník electronic-star.cz Pajulas

Přidáno: 24. ledna 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Dělá co má.
  • Jednoduchý počítač.
  • Ve tmavém buku pěkně dílenské zpracování
  • Únava materiálu. Celkem základní věc a to držení vodiče pásu je plastový šunt a po měsíci se rozpadl.

Po měsíci používání stroje jsem nadšen... jen musím varovat aby se ušetřilo pár korun tak stroj má plastové vedení pásu. Ten bohužel nevydržel a praskl (mimo provoz) . A aby jsem předešel dalšímu problému nechal jsem si tedy vyrobit kovovej. Ještě, že mají lidé kolem mě zlaté ručičky :)

InSPORTline River

InSPORTline River

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Stabilní bytelná konstrukce.
  • Absence excentrického rychloupínáku skládání. Pro složení/rozložení je nutné uvolnit šroubu cca 7 otáčkami. Při osmé otáčce šroub vypadne.
  • Display a ovládání je velmi archaický, nepřehledný a bez podrobného studia návodu se neobejdete.
  • Nefunguje snímač tepu.

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v eFitness.cz

Zatím používám chvilku, ale super. Krásně se zapojí celé tělo.

Xebex Air Rower 2.0 Smart Connect

Xebex Air Rower 2.0 Smart Connect

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. K

Přidáno: 15. ledna 2022

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Zakoupeno k Vánocům jako dárek, který využíváme 2 dospělí a syn. Cvičíme všichni denně. Možná bychom vyměnili u nášlapů plastovou opěrku na nohy (chodidla), která do týdne praskla. Místo ní by byla lepší utahovací páska, jaká je i na špičkách.

Finnlo Aquon Evolution

Finnlo Aquon Evolution

Ověřený zákazník FITHAM Milan

Zakoupeno v FITHAM

• Celkem robustní konstrukce, žádné fórové provedení
  • Při montáži vše dobře lícovalo a sedělo
  • Velmi snadno se skládá a rozkládá před/po cvičení
  • Snadno se po složení přesouvá po transportních kolečkách po místnosti
  • Dobře viditelný podsvícený displej
  • Přijatelná cena/výkon
  • Dostatek programů - Race, Recovery, HRC, Watt, Manual, 12 přednastavených programů a možnost jednoho vlastního programu
  • Návod na montáž je trochu z obrázků méně přehledný, ale trochu technicky nadaný člověk to dá
  • Chybí český návod na obsluhu počítače (je pouze na internetu prodejce)
  • Internetový český návod je velmi stručný a neúplný
  • Ovládání počítače není zcela intuitivní i prodavač při předvádění měl trochu problém se vrátit zpět do základní nabídky, až jeho kolega mu to musel ukázat
  • U funkce Recovery někdy trvá než se podaří, aby naskočila, později jsem zjistil, že to musím zapnout v průběhu programu ne po jeho skončení :-(

I přes některé výhrady jsem se strojem spokojený a šel bych do jeho koupě zas. Určitě existuji stroje s lepším (myšleno přehlednějším) displejem (ty jsou, ale o dost dražší), na samotné cvičení to nemá vliv, samotný stroj má velmi robustní konstrukci a funguje perfektně. Některé programy (třeba HRC) fungují jinak než jsem čekal (než jsem stroj koupil, tak jsem neměl žádnou předchozí zkušenost s podobným strojem).

Concept2 RowErg PM5 nižší

Concept2 RowErg PM5 nižší

Ověřený zákazník FITHAM Pulchy

Přidáno: 11. ledna 2022

Zakoupeno v FITHAM

Naprostá spokojenost, funkčnost a praktičnost. Je to skvělý trenažér. Doporučuji

inSPORTline Thenar

Ověřený zákazník inSPORTline.cz F.

Přidáno: 10. ledna 2022

• poměr cena/výkon
  • dobrý na domácí posilování pro ne-sportovce
  • dobrý online servis
  • Nezabere moc místa
  • Tichý
  • menší kvalita některých výlisků - jeden se při montáži rozbil
  • zbytečný údaj ODO (celková ujetá vzdálenost) - po 10km se nuluje
  • Zajištění složení (šroubem) není na každodenní používání.

Za mě dobrý poměr cena/výkon.
Pro začátečníky by měl určitě stačit. Určitě doporučuji vyzkoušet před koupí kvůli síle odporu (někomu by nemusela stačit).
Do cca 195cm výšky by měl stačit. :)

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25