Nejnovější recenze ze sekce Veslovací trenažéry

Ověřený zákazník inSPORTline.cz MiM

Přidáno: 17. srpna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Stroj je tichý a přesný, délka pojezdu sedáku dostačující s rezervou pro výšku 182 cm. Jen mi přijde, že vzdálenost madel od sedáku je ve startovní pozici krátká. Možná mám ale jen dlouhé ruce.
Jinak naprostá spokojenost pro domácí udržování kondice.

Přidáno: 1. srpna 2022

• cena, velikost, provedení

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Sarka

Přidáno: 17. července 2022

• Skladny
  • Super je odkladaci prostor pro mobil, tablet
  • Tichy
  • Velky displej

Celkove spokojenost. Nemam zkusenosti s jinymi trenazery, ale cekala jsem vetsi zatez. Mela jsem strach, at to zvladnu a prekvapilo me, ze to neni tak tezke.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Olga

Přidáno: 9. června 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Produkt jsem zakoupila na doporučení kamaráda. Měla jsem obrovské bolesti zad. Brala jsem silné tablety od bolesti, které mi napsal neurolog, abych se vůbec vyspala. Tím, že mám zúžené míšní kanálky a zbytnělé žluté vazy, které mi tlačí na nervy, bolesti byly šílené, mravenčení dolních končetin prakticky permanentně. Ovšem, zní to jako zázrak, ale od doby, kdy cvičím pravidelně na tomto veslovacím stroji a to 30-60 minut, minimálně 3x týdně, usínám bez Tramalu, cítím se skvěle. Měla jsem strach, že cvičením si ještě pohorším, ale opravdu mohu jen doporučit.
  • Tichý, skladný, cenově dostupný a hlavně, jak už jsem psala..pomohl mi od bolesti zad...
  • složila jsem sama, jednoduché, dle videa na eshopu
  • cenově dostupný

zatím žádná, trenažér mám od dubna

TRINFIT Remo R700i Air

TRINFIT Remo R700i Air

Ověřený zákazník FITHAM Trakota

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

• parádní provedení, ani v obýváku nedělá ostudu :-)
  • výborný poměr ceny, kvality a funkcí, za dané peníze jedna z nejlepších voleb
  • kvalitní zpracování, ložiska, stabilní, a tudíž bezpečný
  • profi pedály jako v posilovně, dostatečný rozsah pohybu
  • překvapil mě relatině tichý chod na vzduchové veslo
  • 3 letá záruka a v případě poruchy možnost opravy přímo na místě - doma
  • moderní displej se spoustou funkcí a velkými číslicemi a držákem na telefon/tablet
  • snad jen větší rozměry stroje, to mají ale tato kvalitní vesla všechna

Chtěl jsem domů stroj pro sebe i manželku a protože jsem byl z posilovny zvyklí na profi vesla, nechtěl jsem žádnou hračku, ale pořádné veslo :-). Stroj naprosto splnil má očekávání, rozsah zátěže vyhovuje manželce i mě, pojezd je dostatečně dlouhý, sedlo komfortní i na delší trénink. Určitě doporučuji.

Capital Sports Stream M1

Capital Sports Stream M1

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

Trenažér je vyroben z odolného materiálu a je téměř bezhlučnej.

Přidáno: 12. května 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Skvělý cvičební stroj pro domácí použití. Skladný

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2022

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Krátká doba na hodnocení . Vše zatím funguje jak má . Jediný minus : rozsah nastavení ve 12 stupních , ale i největší zatížení je slabé .

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2022

• Velikost
  • Možnosti nastavení obtížnosti
  • Nenáročné složení
  • Pro běžného uživatele zcela dostačující displej s informacemi
  • Držák na mobil či tablet
  • Design
  • Při větším záběru se nadzvedává přední část
  • Kvalita sváru (po složení už ale neuvidite)

Za mě naprosto bezvadný cvičební stroj na doma či na zahradu, s kterým procvičíte většinu těla relativně zábavným způsobem.

Hop-Sport 065AR Talon

Hop-Sport 065AR Talon

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

trenažér splnil moje očekávání, není hlučný, složit jsme ho zvládli s dcerou sami, určitě bych ho svým známým doporučila

Přidáno: 27. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Cvičíme na něm pravidelně. Je dobrý pro udržení kondice. Spokojení. Zabere málo místa, lehký. Tichý provoz, dá se u něj koukat na TV. Jednoduché počítadlo na LCD. Pro nenáročné kondiční cvičení je dostačující. Cena je fajn. Myslím, že nemá konkurenci v této cenové kategorii.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Michal Kroča

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Kristýna

Přidáno: 11. dubna 2022

• Skladny, nezabira mnoho mista
  • Veslo dokaze rozlozit a slozit i 10lete dite, kdyz si chce zaveslovat
  • Stabilni, nikam neujizdi ani se nezveda predni cast pri zaberu
  • Vesluji cca 5 dni, opravdu protahne cele telo (uz po prvnim dni mam pevnejsi bricho, protazene nohy, zada a ramena). Opravdu se pocitove citim lepe - nejsem unavena, jsem protazena, zpevnena a nehrbim se.
  • Porizeno hlavne i kvuli synovi, ktery mel operovanou kycel a potrebuje zpevnit a srovnat cele telo. Syn je nadseny, moc ho to bavi a chce cvicit sam - vubec ho k tomu nemusim nutit.
  • Opravdu se kazdy den tesim az si zavesluji, je to navykove :)

Nenasla jsem

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Tina009

Přidáno: 9. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Snadná montáž, ve dvou jsme to zvládli za 30 minut.
  • Mnoho programů, jednoduché ovládání, hrudní pás v ceně.
  • Je to tiché, žádný hluk, také dobře skladné, nezabere příliš mnoho místa.
  • Dlouhý pojezd, používáme oba s manželem, i jemu vyhovuje.
  • Je to super, procvičí se téměř celé tělo.
  • Šlapky jsou příliš velké, na mou velikost boty 36 by zde mohl být ještě jeden utahovací pásek níže ke spodní části. Takhle mi to tak akorát drží špičku boty.
  • Přední podstavec s kolečky jevil známky opotřebení, jako kdyby to již bylo používané a jezdilo se s tím (odřená kolečka, škrábance na barvě). Kupovala jsem zboží nové, takže toto mne velmi zarazilo a původně jsem to chtěla reklamovat. Po představě, že bych to musela zase vše zabalit, jsem si to rozmyslela.

Celkově jsem s výrobkem velmi spokojená, ale zatím tuto recenzi píšu po 5 dnech. Uvidíme, jak to bude vypadat po např. 1/2 roce používání. Zakoupeno v akci za 6.900 Kč, tak za tu cenu to určitě stálo.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Patrik

Přidáno: 6. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• velmi skladný a tichý při provozu
  • v této cenové kategorii optimální
  • snadná manipulace

plastové stupačky na nohy by mohly mít lépe vyřešené nasazení na ose - při záběru klapou

Concept2 D PM5

Concept2 D PM5

Přidáno: 1. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Zatím funguje jak má a opravdu procvičí téměř celé tělo.
  • Informace na displeji není v češtině. Ale je tam slovenština, takže...
  • Vyšší cena. Ale snad bude trenažér fungovat jak má a nebude se nic kazit, takže pak to bude OK.

1) Chtěl jsem trenažér v bílém provedení. Po objednání na internetu a předpokládaném datumu dodání na určenou provozovnu se stále nic nedělo. Tři dny po tomto termínu jsem se začal zajímat, v čem je problém. Od operátorky jsem se dověděl, že bílé provedení nákupčí neobjednává. A za pár desítek minut mi přišla SMS, že zboží je připraveno k vyzvednutí na uvedené prodejně.
2) Včera jsem viděl v pořadu ČT "Černé ovce" trable jednoho zákazníka, který si zakoupil profesionální veslařský trenažér. Neustále reklamoval praskající plastové "šlapky". Až po páté reklamaci a zainteresování televize mu byly vráceny peníze.
RESUMÉ: Špatná komunikace s obchodem a to se ještě modlím, abych neměl podobné problémy jako ten pán včera v tom pořadu.

Přidáno: 31. března 2022

Vše ok

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Josef Veska

Přidáno: 28. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Již jsem vše uvedl, přístroj jsem zakoupil s předpokladem, že si napravím poraněné rameno, způsobené úrazem.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. března 2022

• Krasne skladny proti ostatnim trenazerum, chce to zajit si do prodejny a podivat se na zivo!
  • bezproblemove pouzivani, pomerne jednoduchy navod
  • snadne slozeni i kdyz pro lidi zvykle na obrazkove navody ikea je nutne zduraznit aby i CETLI instrukce ;-) Na obrazzich neni vsechno
  • HRC funguje i kdyz mi prislo, ze na tech 140 uderu se ne a ne dostat, takze furt do plna. Za chvilku to uz ale prislo a stroj zatez opravdu upravoval
  • pokud si myslite, ze je zatez u trenazeru nedostatecna, dejte si 40 minut na programu c.1 kde jde zatez ve spickach jenom lehce nad polovinu maxima. Druhy den zjistite, ze zatez je naprosto dostatecna :)
  • mirne u veslovani vrze, precijenom jsou tam plasty, ale zase bych to jako uplne minus nebral. U lehkeho veslovani to pripomina romanticke zvuky vrzajici pramice pri mesicku a u toho prudsiho mate chut si nasadit piratskou pasku pres oko a papouska na rameno!

Vyborny stroj za vyborne penize, ktery nezabere moc mista a splni vse co od nej ocekavate. Pro me jako veslovaciho zacatecnika naprosta bomba. Manzelka po prvotni neduvere taky vyrazne spokojena.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25